اقاا

یه کانال یوتیوب هست که فیلمای قدیمی ایرانی میذاره(بله ایرانی هم میبینم اصلا مگه میشه ندید)البته میگم قدیمی نه دهه40-50ها

همین دهه80و اوایل نود رو میذاره خلاصه دیشب چشمم خورد به "پارک وی"خدای مسخرگی بود این فیلم مثلا ژانرش ترسناک بود و فک کنم رده سنی داشت بعد توی اون سنی من دیدمش تنها جاییش ترسیدم که نیما شاهرخشاهی با ماهیتابه زد تو صورت مامانشینی میگم خدای مسخرگی بود باور کنید

بعد حالا پریشب یه فیلم یکمشو دیدم خوشم اومد میخوام ادامش بدم اسمشم من مادر هستم بود ایشالله که خوب باشه ولی کامنتا میگفتن ته غم انگیزی داره 

اها 1917 و togoهم دانلود کردم ببینم

ولی خب هنوز واسه امتحان پروتزم درست حسابی نخوندم عذاب وجدان دارم و اینکه دوباره میگرن شروع شده؛( و دوشب گذشته از درد هیچی نخوندم امشبم هم که اوکی بودم هیچی به هیچی باز

اگه پیشنهاد سریال یا فیلمی دارید بگید لطفااااا

وهمینطور کتاب چون قراره برم کتابفروشیییی البته دیشب خدابانو یه چالش گذاشه بود که کلی فیلم و کتاب معرفی کردن میتونید توی کانالشون ببینید

فیلمباز حرفه ایی

فیلم ,هیچی ,یه ,البته ,نخوندم ,میگم ,خدای مسخرگی ,مسخرگی بود ,دارم و ,و اینکه ,اینکه دوباره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آموزش های همگانی زندگی در تاریخ...ایران...کره صنايع پلاستيک دارالترجمه پارت مووی کا سایت خبری خبرینو donestani پرتال جامع ترولیا | سرگرمی، طنز، کلیپ، دانلود، فونت، سلامت، عکس، آشپزی آهنگ جدید 2019 طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد